Operátor kovacího lisu

Tato nabídka již není platná...

„Kdybych já byl kovářem a měl jeho sílu…“

Jistě znáte tuhle píseň, Vy však nemusíte mít ohromnou sílu stačí jen malou. Avšak zkušenosti od výhně jsou vítány.

Hledáme někoho kdo se nebojí trochu zabrat když je potřeba, komu nevadí teplo a trochu toho mouru.

Někoho, kdo se rád dívá na kovy když mění svůj tvar.

Náplň práce:

  • Obsluha kovacího lisu a jeho příslušenství.
  • Vkládání a vyjímání kovů.
  • Nastavení lisu dle instrukcí nadřízeného.
  • Práce v přátelském týmu.

Co je potřebné?

  • Schopnost okamžité reakce na neočekávané změny.
  • Zkušenosti z výroby je ideální.
  • Preciznost, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, krátký/dlouhý týden, ranní/noční).

Nabídka:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Motivující prostředí i dobré zaučení na pozici.
  • Stabilní práci ve společnosti.
  • Podílení se na spokojenosti zákazníků, kterými jsou přední automobilové společnosti.
  • Celá škála benefitů (parkování, ubytování, svozy, příspěvky na cestu, občerstvení na pracovišti a další).

Místo výkonu práce: Kamenice u Prahy

Datum nástupu: Nástup je možný IHNED.

Kontaktujte nás: +420 778 966 593, monika.dokoupilova@dekra.com

Gudmund s.r.o.

Výběrové řízení v Gudmund s.r.o.