AplikacePráce.cz

Překladatel a Country Manager pro zahraniční trhy

Informace o zadavateli

Popis pracovní pozice

Europosters hledají Překladatele a Country Managera pro zahraniční trhy

Momentálně hledáme někoho, kdo se postará o překlady a pomůže s lepší lokalizací našich lokálních trhů. Máte alespoň 10-20 hodin měsíčně, abyste je mohli věnovat našemu projektu? Jste k dispozici, abyste s námi čas od času spolupracovali v naší kanceláři v Praze a přinášeli nové nápady, které nám pomohou dosáhnout našeho expanzního cíle? Čtěte dále nebo se rovnou přihlaste!

Aktuálně hledáme člověka pro:

  • Dánský trh (www.europosters.dk)  - nutná znalost dánštiny
  • Řecký trh (www.europosters.gr)  - nutná znalost řečtiny
  • Norský trh (www.europosters.no)  - nutná znalost norštiny
  • Švédský trh (www.europosters.se)  - nutná znalost švédštiny
  • Portugalský trh (www.europosters.pt)  - nutná znalost portugalštiny

Pokud si myslíte, že můžete splnit naše požadavky pro jeden z našich trhů, neváhejte nás kontaktovat!

V Europosters nás těší bytové dekorace a nezapomínáme ani na geeky a hudební fanoušky, pro které neustále rozšiřujeme nabídku plakátů, hrnečků, triček, sběratelských figurek a dalších licencovaných merchandise produktů a dárků. Pokud se zajímáte o svět e-commerce, máte nějaké zkušenosti se zahraničními trhy nebo máte jasnou představu, jak prosadit zákazníky online – tak se nestyďte a přihlaste se, abyste se stali týmovým kolegou v našem kreativním marketingovém týmu!

Rádi přivítáme na palubě každého, kdo:

  • Má dobré znalosti o specifikacích trhu a může se stát naším místním marketingovým poradcem
  • Dokáže identifikovat konkurenty na celém trhu
  • Stane se editorem sociálních sítí a bude mít na starosti překlad newsletterů, blogových příspěvků, textů pro příspěvky na sociálních sítích
  • Pomůžeme se SEO optimalizací na webu a v našich online kampaních
  • Dokáže vyhledávat nové spolupráce a influencery
  • Pomůže naší zákaznické podpoře

Proč s námi pracovat?

  • Vy a vaše práce pomůžete s našimi marketingovými aktivitami, které budou k vidění po celé Evropě i mimo ni
  • Zůstanete svobodní a flexibilní – naše spolupráce bude převážně na dálku, ale očekáváme, že se čas od času objevíte v naší kanceláři v Praze 9
  • Pro opravdové fanoušky máme výrazné zaměstnanecké slevy na naše produkty a pokud jste i sportovní typ, můžeme zařídit Multisport kartu

Těšíme se na vaše životopisy.

Tým Europosters

Benefity

Multisport karta, Občerstvení, Pružná pracovní doba, Prostor na relaxaci, Sick days, Vzdělávací kurzy, Homeoffice, Stravenky

Sídlo společnosti