Jak na hodnocení

Máte zajímavou zkušenost z výběrového řízení? Podělte se vyplněním anonymního dotazníku a šiřte s námi povědomí o kultuře náboru v Čechách i na Moravě.

jobhub
SNADNO A RYCHLE
Přidejte svou zkušenost
z výběrového řízení

Pomocí Aplikace můžete ohodnotit výběrové řízení všech společnosti zapsaných v obchodním rejstříku. Stačí vyplnit krátký formulář, který vám poskytne prostor pro vaši zpětnou vazbu. Bát se nemusíte, hodnocení jsou zcela anonymní. Vyzkoušejte si to!

Kompletní anonymita

Žádný hodnotitel se automaticky nestává registrovaným uživatelem. Ke svému hodnocení budete potřebovat pouze váš email, který slouží pouze k tomu, abyste své hodnocení mohli zpětně upravit nebo smazat.

Kodex hodnotitele

Podívejte se na hlavní pravidla, která musí každé hodnocení splňovat. Všechny příspěvky manuálně kontrolujeme a ty, která podle vás porušují pravidla dobrých mravů, můžete vždycky nahlásit.

Proč to děláme?

Za lepší výběrová řízení pro všechny

Hodnocení pomáhají nejenom uživatelům, kteří získají lepší přehled o tom, do jaké společnosti se hlásí a co ve výběrovém řízení mohou očekávat. Pomáhají také společnostem, které mohou využít vaši zpětnou vazbu pro zlepšení svých náborových procesů a tím získat do svých řad ještě lepší zaměstnance.

Otázky

Často kladené otázky

Jednoduše, stačí vyplnit krátký formulář a přidat svůj e-mail k následné správě hodnocení. Vaše hodnocení můžete kdykoliv smazat

Nemusíte, k přidání hodnocení vám postačí váš e-mail, jelikož žádné další osobní údaje v souvislosti s hodnocením nesbíráme.

Ano, neukládáme o vás žádné informace kromě e-mail účtu, který můžete využít pro úpravu nebo smazání vašeho hodnocení

Hodnocení můžete upravit nebo smazat pomocí odkazu, který vám přijde do e-mailu po úspěšném odeslání hodnotícího formuláře. Pokud se rozhodnete přidat více než jen jedno hodnocení, ke každému vám přijde speciální e-mail s unikátním odkazem. V případě, že e-mail ztratíte nebo smažete, můžete si od nás vždy nechat vygenerovat nový.

Vaše hodnocení nijak neupravujeme. Buď jej schválíme nebo zamítneme, ale rozhodně nic nedoplňujeme.

Ano, všechny registrované společnosti mohou reagovat na hodnocení ve svém účtu - sekce hodnocení. Komentář se pak zobrazí u samotného hodnocení

Pokud s hodnocením z nějakého důvodu nesouhlasíte nebo podle vás porušuje pravidla dobrých mravů, vždy ho můžete nahlásit a my hodnocení podrobně zkontrolujeme.

Můžete si registrovat profil zdarma, díky kterému budete moci na jednotlivá hodnocení reagovat. Zároveň získáte možnost pracovat na svém firemním profilu, přidat galerii, tvořit obsah nebo třeba publikovat inzerát.

Naposledy hodnocené firmy

Výběrová řízení do firem očima kandidátů.