Jak to funguje?

Hodnocení kandidátů

Pomocí Aplikace můžete ohodnotit výběrové řízení všech společnosti zapsaných v obchodním rejstříku. Stačí je jednoduše vyhledat v našem seznamu firem a pustit se do toho. Bát se nemusíte, hodnocení jsou zcela anonymní.

Všichni hodnotící ale musí souhlasit s naším kodexem hodnotitele, který je tu od toho, aby chránil vás i společnosti. Nechceme totiž, aby se z Aplikace stal generátor negativních recenzí. I proto všechna hodnocení manuálně kontrolujeme a ta, která podle vás porušují pravidla dobrých mravů, můžete vždycky nahlásit.

Proč to děláme

Za lepší výběrová řízení pro všechny

Hodnocení pomáhají nejenom uživatelům, kteří díky ostatním získají lepší přehled o tom, do jaké společnosti se hlásí a co ve výběrovém řízení mohou očekávat. Pomáhají také společnostem, které mohou využít vaši zpětnou vazbu pro zlepšení svých náborových procesů a tím získat do svých řad ještě lepší zaměstnance.

Jak to vypadá

Hodnocené kategorie s vlastním komentářem

V jednoduchosti je krása, a proto zjišťujeme jenom to nejdůležitější. Ptáme se například na obtížnost, organizaci, svižnou komunikaci nebo celkovou atmosféru pohovoru. Vaše hodnocení pak můžete navíc obohatit o upřesňující komentář. Vše v kompletní anonymitě.

Reportáže

Mystery Hiring

Vydejte se s námi na cestu, která vám poodhalí kulturu náboru českých firem a prozkoumejte podrobné reportáže z výběrových řízení firem, které dobře znáte.

Naposledy hodnocené firmy

Výběrová řízení do firem očima kandidátů.
Jan ohodnotil výběrové řízení ve společnosti AplikacePráce na pozici IT Manažer
4

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet
04/22
0