Quality Specialist

Tato nabídka již není platná...

Haló, haló, dáváme na vědomí, že hledáme nového kolegu. Říkáš si o jakou jde asi oblast? Odpověď zní Farmacie!

Pro jednu z nejvýznamnějších biofarmaceutických společností hledáme nového parťáka či parťačku.

A jaký by si měl být? Tak především pečlivý, zodpovědný a hlavně by si měl perfektně ovládat angličtinu, budeš jí totiž denně využívat. Takže jestli tě tato oblast láká, tak určitě čti dál.

Náplň práce:

  • Dodržování procesů uvedených v globálních, regionálních a lokálních postupech.
  • Zpracovávání pravidelných reportů, hodnocení a přehledů trendů.
  • Dokumentace a zpracování reklamací a eventů.
  • Komunikace s výrobou ohledně vzorků z reklamací a jejich dodání do místa k přezkoumání.
  • Zpracovávání vzniklých událostí ve smluvních skladech a během přepravy.
  • Spolupráce s QP pro distribuci během jakýchkoli operací týkajících se stahování léčivých přípravků.
  • Udržování aktuálnosti přehledů na úrovni regionu.
  • Podpora příjmu a uvolnění léčivých přípravků na trh.
  • Úzká spolupráce s kolegy.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou.
  • Plynulá znalost angličtiny.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Pečlivost a zodpovědnost, samostatné rozhodování.

Nabídka:

  • Práce na půl úvazku.
  • Mzda: Nadstandardní finanční ohodnocení .
  • Bohatý balíček benefitů.
  • Prostředí a podmínky pro profesní růst a rozvoj.
  • Budete pracovat pro společnost, která vyvíjí průlomové léčebné metody.
  • Moderní kancelář v centru Prahy.
  • Sick days, možnost home office.

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: Duben

Kontaktujte nás:

+420 778 966 593, monika.dokoupilova@dekra.com

Gudmund s.r.o.