Dostaňte z vaší firemní stránky maximum

Dostaňte z vaší firemní stránky maximum

Inzerce přes Aplikaci Práce přináší řadu výhod, mezi které se nepochybně řadí i prezentace společnosti vlastním firemním profilem. Ten si můžete založit zdarma a bez závazků zde. V tomto článku se pak dozvíte o vašem účtu a jeho funkcích to nejdůležitější. Pusťme se do toho.

Firemní profil

Aktivovat nebo upravit firemní profil můžete po přihlášení v menu samotné Aplikace, přesněji v kartě “informace”, kde vyplníte údaje o vaší společnosti, aby vás uživatelé snadno našli. Zároveň máte prostor společnost v krátkosti představit, kdy se toto představení zobrazují nejen na vašem profilu, ale i náhledu společnosti, který můžete vidět na hlavní stránce nebo na stránce “Společnosti”. Většina návštěvníků pravděpodobně uvidí právě toto představení, dejte si tedy záležet a představte vaši firmu v tom nejlepším možném světle.

Články

Přidávejte články, krátké příspěvky, návody pro uživatele nebo třeba vzpomínky na teambuilding. Obsah, i to, jakým způsobem chcete prezentovat svou firmu, už je na vás. Příspěvky se budou zobrazovat přesně tak, jak vidíte tento a mohou obsahovat jak obrázky, tak externí odkazy. Vás obsah pro jistotu nejdříve kontrolujeme, jestli je v souladu s našimi podmínkami a schvalujeme jej většinou do druhého dne.

Nástroje

Fandíme měření a marketingové integraci. Aktuálně si můžete aplikaci spárovat s Google Analytics, díky čemu získáte přehledné statistiky vašeho firemního profilu. Vložení Facebook pixelu naopak oceníte, pokud využíváte sociální sítě pro reklamní kampaně a podporujete tak vámi vypsané pozice. Díky tomu získáte užitečná data, například náklady na jeden životopis, které vám mohou pomoci při optimalizaci vašich HR procesů. 

Galerie

Ukažte zájemcům o práci, jak to u vás vypadá a na co všechno se mohou těšit. Kanceláře, odpočinkové prostory, i kuchyňka se počítá (přeci jen kde jinde se člověk dozví všechno). 

Videa

Když jeden obrázek vydá za tisíc slov, co teprve video? Stačí jej nahrát na platformu youtube a zkopírovat odkaz do rozhrání Aplikace. Jednodušší už to být nemůže. Na svůj firemní profil můžete tímto způsobem zatím nahrát až tři taková videa. Kandidáti jsou zvědaví, jak to u vás chodí, tak proč jim to neukázat?

AplikacePráce

Inzerce práce, galerie společností a kariérní stránky s vlastní prezentací. Vyzkoušejte nový pracovní portál, kde jsou firmy hlavními tvůrci.